Wpisz co najmniej 3 litery...

O marce

Wszystko, czego potrzebują rośliny, aby rosnąć zdrowo i pięknie Bogaty asortyment nawozów i produktów do uprawy i pielęgnacji roślin domowych, balkonowych oraz ogrodowych. Produkty BOPON dostarczają roślinom niezbędnych substancji odżywczych, dbają o odpowiedni odczyn i strukturę gleby oraz zapewniają roślinom optymalny wzrost i piękny wygląd. Produkty BOPON od wielu lat są obecne zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Wyróżniają się bogatym i doskonale dobranym składem, co przekłada się na wysoką skuteczność ich działania. Wiele z nich zostało laureatem prestiżowych nagród, takich jak Złote Medale Targów Poznańskich, czy Kreatory Gardentrendów.

Nawozy

Preparaty odżywcze dla roślin w różnych formach użytkowych (płyny, żele, granulaty, pałeczki), zarówno mineralne, jak i organiczne. O działaniu uniwersalnym oraz dedykowane dla konkretnych grup roślin (np. rośliny kwitnące, zielone balkonowe) i konkretnych gatunków ‒ róż, hortensji, pelargonii, paproci, truskawek, borówek i wielu innych.

Nasiona

Wysokiej jakości nasiona warzyw, ziół i kwiatów oraz mieszanki traw. Pochodzące od sprawdzonych i doświadczonych hodowców, zawsze przebadane pod kątem zdolności kiełkowania.

Preparaty pielęgnacyjne

Pomagają zadbać o atrakcyjny wygląd roślin, ich odpowiednie nawilżenie i nawodnienie.

BOPON Natural

Produkty bazujące na surowcach pochodzenia naturalnego, takie jak oborniki, biohumusy czy nawozy organiczne. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zadbać o rośliny w zdrowy i naturalny sposób.

Pobierz katalog produktów

Pobierz

Produkty

DO GÓRY