Wpisz co najmniej 3 litery...

O marce

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o kanalizację sanitarną w swoim domu Produkty, które wspomagają sprawne funkcjonowanie szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Skutecznie zmniejszają uciążliwość korzystania z tego typu kanalizacji sanitarnej, redukując przykry zapach i optymalizując częstotliwość opróżniania zbiorników bezodpływowych.

Do szamb

Mikrobiologiczne preparaty enzymatyczne w postaci proszku i tabletek, które przyspieszają rozkład organicznych odpadów w szambach i redukują przykry zapach. Dzięki ich działaniu możliwe jest rzadsze opróżnianie zbiorników.

Detergenty

Produkty do czyszczenia sanitariatów w instalacjach połączonych z szambem lub przydomową oczyszczalnią ścieków. Dzięki specjalnemu składowi nie niszczą naturalnej flory bakteryjnej tych zbiorników, a jednocześnie skutecznie usuwają brud i osady z kamienia.

Do latryn

Preparaty pomagające utrzymać higienę latryn i suchych toalet. Przyspieszają rozkład organicznych odpadów i redukują przykry zapach w tych miejscach.

Do ekologicznych oczyszczalni ścieków

Specjalistyczne preparaty mikrobiologiczne, które wspierają pracę przydomowych oczyszczalni ścieków i zmniejszają ilość szlamu w osadniku.

Pobierz katalog produktów

Pobierz

Produkty

DO GÓRY