pl

Bros pomaga w walce z koronawirusem!

Desitola w walce z koronawirusem

Bros pomaga w walce z koronawirusem!

Dziś, 1 kwietnia 2020 r.  z naszego magazynu wyjechała paczka z 2 tys. preparatów dezynfektujących BROS Desitola, którą przekazaliśmy Wielkopolskiej Izbie Lekarskiej w ramach akcji "Korona z głowy". 

Nasze produkty są przeznaczone dla wielkopolskich szpitali i gabinetów, które najbardziej potrzebują wsparcia w zakresie zapewnienia ochorony osobistej personelu i chorych.

 

Akcja "Korona z Głowy" powstała z inicjatywy lekarzy oraz studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy udziale Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i ma na celu skoordynowanie aktów pomocy organizowanych na rzecz medyków w czasie trawania pandemii koronawirusa. Wszystkich zaintetesowanych tą inicjatywą i chęcią niesienia pomocy, zapraszamy do zapoznania się ze stroną: https://koronazglowy.pl .

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.