pl

BROS PROSZEK NA MRÓWKI MAX NAGRODZONY TOP INNOWACJĄ

BROS PROSZEK NA MRÓWKI MAX NAGRODZONY TOP INNOWACJĄ

Z wielką przyjemnością i radością informujemy, że BROS proszek na mrówki MAX został nagrodzony przez redację "Biznesu Ogrodniczego" Top Innowacją.

Proszek na mrówki MAX to innowacyjny i pierwszy na rynku preparat na mrówki, który zawiera aż dwa rodzaje przynęty– białko i cukier. Dzięki unikalnej recepturze stanowi ciekawą i bardzo skuteczną alternatywę dla tradycyjnych środków na mrówki. Specjalnie dobrany skład sprawia, że preparat jest wyjątkowo chętnie spożywany przez owady i przenoszony do gniazd. Zwalcza mrówki zarówno w pomieszczeniach, jak i w ich bezpośrednim sąsiedztwie – na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach itp. Produkt cechuje wysoka skuteczność oraz szybkość działania. Może być stosowany w formie proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie. Nadaje się zarówno do aplikowania bezpośrednio na gniazdo mrówek, jak i do rozsypywania na ścieżkach wędrówek owadów, skąd jest wnoszony do mrowiska. Produkt dostępny w opakowaniu 100 g.

Dziękujemy za wyróżnienie.

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.