pl

BROS Vitrol GB zwalcza ślimaki

● Nowość

BROS Vitrol GB zwalcza ślimaki

MOLUSKOCYD w formie granulatu - przynęty gotowej do użycia (RB), przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich i oskorupionych. Dzięki specjalnie dobranej przynęcie skutecznie wabi ślimaki i jest przez nie chętnie zjadany.

Mechanizm działania substancji czynnej środka - pirofosforanu żelaza, polega na redukcji wydzielania śluzu przez ślimaki. Środek powoduje natychmiastowe zahamowanie żerowania ślimaków na uprawach - już po jednokrotnym spożyciu środka szkodniki tracą apetyt i zaprzestają uszkadzania roślin. Po spożyciu granul ślimaki zazwyczaj chowają się w glebie / podłożu, gdzie giną, dzięki czemu na chronionym obszarze nie widać śluzu i martwych ślimaków. Z tego względu efekty stosowania środka mogą nie być widoczne od razu i skuteczność środka należy mierzyć pośrednio - mniejszym rozmiarem szkód wyrządzonych przez szkodniki.

Środek zawiera substancję czynną ulegającą rozkładowi na jony fosforanowe i jony żelaza, które naturalnie występują w glebie.

Preparat może być stosowany w obecności zwierząt domowych, ptaków i jeży.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Opakowanie jednostkoweOpakowanie zbiorczeNumer katalogowyKod EAN
200 g + 50 g GRATIS 12 szt.19425904517326859
1 kg6 szt.19415904517321830
5 kg2 szt.19845904517344310
25 kg1 szt.19855904517344327

Porady i wskazówki

9 rzeczy, które warto wiedzieć o kretach

1. Krety nie zapadają w sen zimowy. Zimują 50-60 cm poniżej poziomu zamarzania....

Muszki owocówki - jak się ich pozbyć?

Aby ustrzeć swój dom przed pojawieniem się w nim muszek owocówek (właściwie: wywilżni karłowatych...

Jak usunąć kleszcza?

1) Kleszcza należy usunąć w całości – wraz z narządem gębowym.Ważne, aby nie nacisnąć na opity...

Jak zwalczać muchy?

Muchy to chyba jedne z najbardziej irytujących owadów. Wchodzą do naszych domów i panoszą się w...

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.