pl

Firma Bros ponownie wspiera organizację Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Firma Bros ponownie wspiera organizację Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

Festiwal piosenki w Opolu od wielu lat zapewnia rozrywkę i daje szansę na pojawienie się nowych gwiazd na polskiej scenie wokalnej. Wsparcie takiego wydarzenia to także doskonała okazja, aby trafić z działaniami promocyjnymi do szerokiego grona odbiorców i ugruntować rozpoznawalność firmy BROS na polskim rynku.

57. KFPP w Opolu odbędzie się w dniach 4-6 września i będzie emitowany przez Telewizję Polską. Billboardy marki BROS można zobaczyć przy zwiastunach zapowiadających emisję koncetów w różnych kanałach TVP. Ponadto logo firmy BROS znalazło się na wszystkich materiałach informacyjnych i promujących ten iwent.

– Możliwość uczestniczenia w organizacji kultowego przedsięwzięcia, jakim jest niewątpliwie Festiwal w Opolu, to bardzo cenne doświadczenie. Cieszymy się, że możemy w tym trudnym czasie wesprzeć rodzimych artystów, a także zapewnić rozrywkę i dobrą zabawę przed telewizorami naszym wiernym klientom. – komentuje Sabina Jasiukiewicz, manager ds. marketingu w firmie BROS.

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.