pl

Jak się chronić przed komarami?

Jak się chronić przed komarami?

Jak często zdarza się Tobie rezygnować z dłuższego spaceru bądź błogiego lenistwa w ogrodzie przez ATAKUJĄCE KOMARY?! Możesz machać rękami, odganiając je stale, a także chuchać i dmuchać, a one i tak znajdą sposób, by zabzyczeć Ci prosto do ucha i ukłuć boleśnie, zdawałoby się, w trudno dostępnym miejscu.

Poznaj nasze preparaty na komary i ciesz się latem na 100%, wszędzie tam, gdzie chcesz!

 

SPREJE - rozpylają substancje aktywne szerokim strumieniem. Bardzo dobrze sprawdzają się w szybkiej aplikacji zarówno na skórę jaki i na odzież.  BROS spray na komary i kleszcze chroni przed ugryzieniami komara do 7 h, odstrasza także kleszcze do 4 h oraz meszki do 8h. Ci, którzy planują wyjechać na zagraniczne wakacje powinni zaopatrzyć się w najmocniejszy na rynku BROS spray na komary i kleszcze 50% DEET, który odstrasza także komary azjatyckie, a ochronę przed komarami zapewnia aż do 12 godzin!

PŁYNY - Preparaty odstraszające w płynie są najlepszym wyborem dla dzieci, gdyż nie rozpylają się tak szeroko jak spray, dzięki czemu można uniknąć przypadkowego wdychania oparów środka przez dzieci. Skoncentrowany strumień łatwiej zaaplikować na dłoń, z której można bezpiecznie nanieść go na buzię, unikając okolic oczu. W naszej ofercie znajdziecie BROS płyn na komary dla dzieci, który zawiera ikarydynę i citrodiol. Działa nawet do 6 h. Należy pamiętać, że nie powinno się stosować tego środka u dzieci więcej niż dwa razy dziennie.

INNE - Na rynku można spotkać także inne produkty pomagające w odstraszaniu komarów,  takie jak żele, opaski, naklejki nasączone olejkami lub znane do tej pory przede wszystkim z funkcji antyperspirantów- roll -on'y. Skoncetrowany  BROS Roll-on na komary i kleszcze MAX umożliwia aplikację preparatu w przyjemny i przede wszystkim bardzo dokładny sposób.  Jest bardzo skuteczny, dzięki wysokiemu stężeniu substancji odstraszającej DEET - aż 25%. Dzięki dodatkom kosmetycznym – dłużej utrzymuje się na skórze, zapewniając skuteczną ochronę, nawet do 9 h!

 

Dodatkowo polecamy:

1. Płyn 50% DEET

2. Płyn na komary i kleszcze MAX

3. Żel na komary i kleszcze

Poznaj naszą ofertę na inne szkodniki:

https://bros.pl/pl/bros

 

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.