pl

Jaki produkt na mole odzieżowe wybrać?

Jaki produkt na mole odzieżowe wybrać?

Mole odzieżowe to niezwykle uciążliwe stworzenia, które potrafią wyrządzić wiele złego w naszych szafach. Wprawdzie istnieje sporo domowych sposobów na walkę ze szkodnikami, nie wszystkie jednak okazują się skuteczne. Warto wówczas sięgnąć po profesjonalne środki do walki z molami, których w sklepach znajdziemy sporo. Jak wybrać najodpowiedniejszy preparat? Poznajcie różnice.

1. Dysk na mole odzieżowe

Wygodny, mały, okrągły produkt, który mocujemy w szafie za pomocą, umieszczonej w środku, taśmy samoprzylepnej. Zabezpiecza szafę o pojemności do 1m³ i pozostaje skuteczny do 6 miesięcy. Dostępny w trzech wariantach zapachowych: cedr, kwiat pomarańczy i lawenda.

2. Zawieszka na mole odzieżowe

Zawieszka na mole to bardzo łatwy w użyciu i wygodny produkt, który wystarczy wyjąć z opakowania i umieścić w szafie lub szufladzie. Jest niewielkich rozmiarów, nadaje ubraniom przyjemny zapach i jest skuteczna do 3 miesięcy. Dostępna w czterech wariantach: lawendowa, cedrowa, kwiat pomarańczy oraz wiosenna świeżość. Zabezpiecza szafę o pojemności do 1m³.

3. Kulki na mole odzieżowe

Produkt to ciekawa alternatywa dla klasycznych zawieszek w postaci białych, błyszczących kuleczek zamkniętych w wygodnych saszetkach. W opakowaniu znajdziemy ich około 20. Zabezpieczą szafę o pojemności 1m³  przez okres około 3 miesięcy. Występują w wersji lawendowej, cytrynowej oraz kwiatowej.

4. Pułapka feromonowa na mole odzieżowe  

Pułapka w formie bezwonnego lepu to dobry produkt dla osób, którym przeszkadza silny zapach. Jest wygodna i łatwa w użyciu, można ją postawić w wybranym miejscu lub swobodnie zawiesić. Zawiera feromon, który skutecznie wabi mole. Działa do 3 miesięcy.

5. Woreczek na mole odzieżowe

Estetyczny woreczek zapachowy wystarczy wyjąć z opakowania i umieścić w szafie, szufladzie lub garderobie. Zawiera dodatek substancji aktywnej , która skutecznie zwalcza mole. Działa do 6 miesięcy w szafie o pojemności do 1m³. Dostępne są dwa warianty zapachowe: kwiat pomarańczy praz lawenda.

 

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.