pl

Kariera

Zostań częścią Naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy osób do pracy biurowej, magazynowej, jak i na produkcję.

Prześlij Nam swoje dokumenty aplikacyjne. Pamiętaj, decydując się na wysyłanie Nam zgłoszenia rekrutacyjnego wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie, który wykracza poza dane przez Nas wymagane a określone przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych. Pamiętaj, jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były wykorzystane przez Nas także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, o umieszczeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.” W momencie gdy pojawi się odpowiednie stanowisko, skontaktujemy się z Tobą.

CV prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja.bros@bros.pl

Podejmując pracę w naszej firmie możesz liczyć na dodatkowe benefity, m.in.:

  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Karpiej 24, 61-619 Poznań.  Ze Spółką mogą się Państwo skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@bros.pl, lub pisemnie: BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Karpia 24, 61-619 Poznań.

Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego i zostało określone przepisami prawa. Niepodanie tych danych będzie wiązać się z niemożliwością rozpatrzenia Twojej kandydatury w toczącym się procesie rekrutacyjnym. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w procesie rekrutacyjnym.

Możesz z łatwością cofnąć zgodę w dowolnym momencie. Aby to zrobić proszę przesłać e-mail na adres biuro@bros.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym:  Klauzura informacyjna dla procesu rekrutacyjnego.pdf

Do zobaczenia!

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.