pl

Kolejna Top Innowacja dla produktu Bros

Kolejna Top Innowacja dla produktu Bros

BROS Gaśnica automatyczna na osy i szerszenie została nagrodzona  TOP INNOWACJĄ 2020! Tytuł nadawany jest przez wydawcę najbardziej opiniotwórczego magazynu ogrodniczego w Polsce - Biznes Ogrodniczy. Top Innowację otrzymują wybrane nowości produktowe noszące cechy produktów nowoczesnych, o dotąd nie spotykanych w branży ogrodniczej cechach właśnych.

 

BROS Gaśnica automatyczna na osy i szerszenie to pierwszy na polskim rynku aerozol w samo opróżniającym się pojemniku, przeznaczony do zwalczania os i szerszeni. Szczególnie przydatny do usuwania trudno dostępnych i ukrytych gniazd np. na strychach, poddaszach, pod dachówkami, wewnątrz ścian, w kominach, także w podwieszanych sufitach, skrzynkach rolet itp. Dotarcie do nich ułatwia długi, trójstrumieniowy wężyk, dzięki któremu preparat jest rozpylany w różnych kierunkach i bardzo dokładnie wypełnia zabezpieczaną przestrzeń. Pojemnik z preparatem opróżnia się samoczynnie po odblokowaniu zaworu, dzięki czemu czas przebywania w pobliżu gniazda jest ograniczony do minimum. Specjalny uchwyt umożliwia stabilne umocowanie produktu w miejscu zastosowania.

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.