pl

O firmie

Produkty marki BROS towarzyszą Państwu od ponad 20 lat. Preparaty tworzone przez naszych specjalistów kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w Państwa domach. Dzięki szerokiej gamie specyfików dbamy o każdy zakątek pomieszczeń i ogrodów, tak, aby mogli Państwo cieszyć się piękną pogodą, bez udziału nieproszonych gości.

Troszcząc się o każdy aspekt Państwa życia, wzbogaciliśmy nasz asortyment o marki takie jak HAPPS, ułatwiający dbanie o zdrowie i higienę Państwa pupili oraz BIOPON, dzięki któremu w Państwa ogrodach zakwitną zdrowe zioła, warzywa oraz kwiaty. Oferta BROS Professional skierowana jest z kolei do osób zawodowo zajmujących się dezynfekcją, dezynsekcją czy deratyzacją.

Z każdym sezonem poszerzamy nasz asortyment o kolejne innowacyjne rozwiązania. Zależy nam na komforcie i wygodzie naszych klientów, dlatego skupiamy się na tym, by nasze preparaty były skuteczne, a ich działanie długotrwałe. Starannie selekcjonujemy wykorzystywane składniki i koncentrujemy się na stosowaniu najnowszych dostępnych technologii. Ogromną wagę przykładamy do ciągłego udoskonalania opakowań, aby umożliwić Państwu wygodne i bezpieczne korzystanie z naszych produktów.

Ponad dziesięć lat temu wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001 i systematycznie aktualizujemy normy: od ISO 9001:2000, poprzez ISO 9001:2008 do obowiązującego obecnie ISO 9001:2015. Dodatkowo każdego roku przechodzimy audyty techniczne naszych partnerów biznesowych, w tym dużych sieci handlowych, do których dostarczamy nasze produkty. To wszystko mobilizuje nas do nieustannej pracy, celem zapewnienia Państwu polskich produktów najwyższej jakości.

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.