pl

Poszerzamy ofertę o preparaty dezynfekujące

Poszerzamy ofertę o preparaty dezynfekujące

Miło nam poinformować, że firma BROS wprowadziła do swojej oferty preparaty dezynfekujące Desitola.

Występują one w postaci płynu i żelu, mogą być wykorzystywane do odkażania rąk i powierzchni. Oprócz wysokiej zawartości alkoholu, zawierają dodatek antyseptyczny. Skutecznie zwalczają drobnoustroje, a jednocześnie bardzo szybko wysychają i nie pozostawiają na skórze uczucia ściągnięcia.

Jednocześnie informujemy, że jeden z tych produktów - Desitola w postaci żelu o pojemności 40 ml - został zapakowany w zastępczą tubkę po Żelu na komary i kleszcze. Zapewniamy jednak, że wewnątrz   opakowania znajduje się pełnowartościowy preparat dezynfekujący Desitola, a wykorzystanie tuby od innego produktu i oklejenie jej nową etykietą, wynika tylko i wyłącznie z trudności występujących obecnie na rynku z pozyskaniem tego typu opakowań - producenci nie nadążają z ich produkcją. Robimy wszystko, aby pomimo tych przeszkód, zaopatrzyć Państwa w jak największym stopniu w preparaty dezynfekujące, które w tym trudnym czasie stały się produktami pierwszej potrzeby.

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.