pl

Rejestracja nowej substancji czynnej niskiego ryzyka wielkim sukcesem firmy Bros

Rejestracja nowej substancji czynnej niskiego ryzyka wielkim sukcesem firmy Bros

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dzięki wieloletnim staraniom firmy Bros, Komisja Europejska zatwierdziła pirofosforan żelaza jako nową substancję czynną niskiego ryzyka.

Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce, której udało się notyfikować nową substancję akatywną oraz jedną z 18 firm w Unii Europejskiej, która może się pochwalić tego typu sukcesem.

Dzięki temu już wkrótce będziemy mogli wprowadzić do oferty nowy produkt do zwalczania ślimaków, który nie będzie stwarzał zagrożenia dla zwierząt domowych i ptaków, a dodatkowo będzie mógł być stosowany w gospodarstwach ekologicznych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym pracownikom, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Całe rozporządzenie wykonawcze informujące o szczegółach tego wpisu jest dostępne tutaj: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:32020R1018...

 

 

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.