pl

Sprawdzone sposoby na komary - w każdych warunkach

Sprawdzone sposoby na komary - w każdych warunkach

Jak zapewnić sobie spokojny sen w upalne dni? Co zrobić, by plaga komarów nie popsuła grilla ze znajomymi? Jak zabezpieczyć się przed ukąszeniami komarów i kleszczy na spacerze w lesie? Skorzystaj z naszych porad!

Spokojny letni sen

Chyba każdy lubi spać przy otwartym oknie w ciepłe letnie noce, ale pod jednym warunkiem – gdy za oknem nie szaleje plaga małych krwiopijców! By zapewnić sobie ten komfort wcale nie trzeba zabezpieczać okien siatkami, które ograniczają możliwości korzystania z niego podczas dnia.  My mamy na to sposób! Wystarczy podłączyć do gniazdka BROS elektro na komary. Substancja aktywna zwalcza komary już po 30 minutach, nawet przy otwartych oknach! Możesz wybrać płyn lub wkład. Ich spoóśb działania jest taki sam, jednak różnią się nieco wydajnością i czasem działania.  Płyn do BROS eletro na komary wystarcza na 480 h działania w pomieszczeniach do 20 m2, a w jeden wkład działa do 10 h i zabezpiecza 30m3.  Pamiętaj, że elektro nie może być podłączone do gniazdka dłużej niż 12 h!  Stosując regularnie Bros eletro na komary możesz pożegnać się z odkurzaniem ścian przed pójściem spać. Koniec nocnych zabaw w kotka i myszkę po uprzednim wybudzeniu z miłego snu. Ostatecznie - koniec z nocnym fitnessem przy użyciu packi.

Nieproszeni goście na grillu?

Czy potrafisz wyobrazić sobie lato bez grilla lub ciepłych wieczorów w towarzystwie przyjaciół na świeżym powietrzu. Chyba nie! Pewnie pamiętasz, że nawet aktywny wypoczynek nie zapewni ochrony prze wieczornym atakiem komarów, które potrafią skutecznie zepsuć miły klimat. By uniknąć tych niemiłych konsekwencji warto użyć Spirali na komary, które zwalczają te owady. Dym, który wydobywa się z żarzących produktów zapewnia kilkugodzinną ochronę otoczenia. Warto wspomnieć, że produkty te działają bójczo także na meszki, których ukąszenia potrafią być bardziej bolesne niż komarów.

Przyjemność z obcowania z naturą

Słońce, letnia bryza, paleta barw za oknem nie pozwalają na siedzenie w domu. Chętniej więc wychodzimy na zewnątrz. Mając ogród pewnie spędzasz w nim większość swojego czasu. Warto zadbać o profilaktykę, szczególnie tę odkleszczową i zabezpieczyć się preparatami zwalczającymi te groźne pajęczaki. Bagosel to preparat służący do oprysku ogrodu, zwalcza komary, muchy i kleszcze. Jego działanie utrzymuje się do 2 tygodni. Zabieg należy powtarzać po intensywnych opadach deszczu.  Butelka 250 ml wystarczy na powierzchnię do 500m2.

Dodatkowo polecamy:

1. Płyn do electro na komary dla dzieci

2. Elektro na komary dla dzieci

 

Nasza oferta produktów na komary:

https://bros.pl/pl/search/node/komary%20language%3Apl

 

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.