pl

Worek na muchy – jak to działa?

Worek na muchy – jak to działa?

Czy wiesz, że mucha jako dorosły osobnik żyje do 30 dni.  Praktycznie co 5 dni składa około 150 jaj, z których już po 7 dniach wylęgają się młode owady. Dodatkowo, muchy domowe nie podróżują na duże odległości i mieszkają nie dalej niż do 3 kilometrów od miejsca urodzenia. Mimo, że trudno je wytępić do ostatniej osobniczki, trzeba z nimi walczyć, gdyż przenoszą na swoich ciałach szkodliwe dla nas wirusy i bakterie. Jeśli szukasz dobrego sposobu na ograniczenie występowania much w swoim ogrodzie i domu WOREK NA MUCHY – jest dobrym wyborem!

Bros Worek na muchy jest:

  • bardzo łatwy w zastosowaniu
  • pojemny, dzięki czemu może wyłapać nawet kilkadziesiąt tysięcy much
  • przynęta jest przyjazna dla środowiska, nie zwiera syntetycznych substancji chemicznych.

Jak to działa:

Worek na muchy to konstrukcja złożona z plastikowego worka z dwuwarstwową nakładką. Czerwony daszek należy zdjąć z żółtej pokrywy, by zrobić dostęp do wnętrza worka, do którego wsypuje się przynętę i zalewa wodą. Następnie przykrywa się pułapkę czerwonym daszkiem i zawiesza się go w przewiewnym, nasłonecznionym miejscu, najlepiej około 15 metrów od budynków mieszkalnych.

Pułapka pełną skuteczność uzyskuje po dwóch dniach.

Efekty działania możecie zobaczyć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=PgVJ6CIFmkA

 

POLECAMY TAKŻE:

1. Bros Worek na muchy XL

2. Bros Zapas do worka na muchy XL

3. Bros Zielona Moc - Pułapka na muchy

4. Bros Zielona Moc Przynęta do Pułapki na muchy

 

POZNAJ NASZE PRODUKTY NA INNE SZKODNIKI:

https://bros.pl/pl/bros

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.