pl

Pozostańmy w kontakcie

Siedziba BROS

Adres siedziby

ul. Karpia 24,
61-619 Poznań

Telefon | E-mail

tel. 61/8262512
e-mail: biuro@bros.pl

Zapraszamy do kontaktu zarówno naszych klientów, kontrahentów, partnerów, jak i osoby zainteresowane współpracą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Karpiej 24, 61-619 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000942018 (dalej jako: „Spółka”). Ze Spółką mogą się Państwo skontaktować poprzez adres e-mail: biuro@bros.pl, lub pisemnie: BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Karpia 24, 61-619 Poznań.

Przetwarzamy Państwa dane zawarte w formularzu kontaktowym wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa wiadomości wysłane za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do wyczerpującego wyjaśnienia sprawy będącej tematem wiadomości lub udzielenia odpowiedzi na dodatkowe pytania zadane przez nadawcę, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, by Spółka mogła odpowiedzieć na Państwa ewentualne wiadomości, pytania.

Mają Państwo prawo do: uzyskania dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,  przenoszenia danych osobowych (na których przetwarzanie wyrażono zgodę lub które przetwarzane są na podstawie umowy). W zakresie w jakim przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. W razie uznania, iż przetwarzanie przez Spółkę danych osobowych narusza przepisy RODO przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Zależy Nam na zapewnieniu rzetelności i przejrzystości przetwarzania danych. Więcej informacji: Polityka prywatności

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.