Wpisz co najmniej 3 litery...

2023-05-18

LIDER TRENDÓW 2021 – Bros Zielona Moc Spray na krety i nornice

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia otrzymaliśmy nagrodę LIDER TRENDÓW 2021 za produkt Bros Zielona Moc Spray na krety i nornice. Dziękujemy za zaufanie!

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć na Targach Ogrodniczych GARDENIA organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia otrzymaliśmy nagrodę LIDER TRENDÓW 2021 za produkt Bros Zielona Moc Spray na krety i nornice. Dziękujemy za zaufanie! Wyróżnienie jest dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy.

Wyróżnienie LIDER TRENDÓW 2021

To już kolejny raz, kiedy możemy pochwalić się prestiżową nagrodą przyznawaną podczas Targów Ogrodniczych Gardenia. W tym roku organizatorzy wyróżnili nasz produkt statuetką LIDER TRENDÓW 2021. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 17. listopada 2022 r. i była częścią pierwszego dnia Targów Ogrodniczych Gardenia. Wydarzenie obejmowało trzy dni, a w czasie jego trwania w jednym miejscu spotkały się setki profesjonalistów oraz pasjonatów skupionych wokół tematyki ogrodowej.

Poznaj nasz Spray na krety i nornice z serii Bros Zielona Moc

Nagroda przyznana za Spray na krety i nornice z serii Bros Zielona Moc potwierdza trend, który na rynku obserwujemy od kilku lat. Rośnie zapotrzebowanie na produkty działające na szkodniki w sposób naturalny, dlatego popularność serii Bros Zielona Moc jest dla nas ogromną radością. Nagrodzony podczas Targów Gardenia Spray na krety i nornice to nowoczesny aerozol, przeznaczony do odstraszania szkodników poprzez oprysk podziemnych korytarzy tworzonych przez krety i nornice. Zawiera składniki roślinne i nie zabija gryzoni, lecz je odstrasza.

Uwalniane pod ciśnieniem substancje aktywne pochodzenia roślinnego, szczelnie wypełniają system tuneli i osadzają się na ich ścianach, dzięki czemu preparat działa długo i w sposób ciągły. Produkt jest wygodny w użyciu, a po jednym wciśnięciu dyszy uwalniana jest cała zawartość opakowania. Dzięki temu, że jest on aplikowany bezpośrednio do kretowiska lub nory, bardzo szybko dochodzi do kontaktu szkodnika z substancjami odstraszającymi. Powstał on z myślą o przeganianiu kretów m.in. z obiektów sportowych czy ścieżek i alejek na terenach prywatnych.

Zachęcamy do przeczytania obszernej relacji z Targów Ogrodniczych Gardenia dostępnej na stronie Lidera Biznesu!

Pozostałe aktualności

Bros i Bopon przy największych festiwalach muzycznych w Polsce!

Na przełomie maja i czerwca 2023 r. billboardy sponsorskie Bros i Bopon będzie można oglądać przy zwiastunach i transmisjach 60-go Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie!

czytaj więcej

Nowości produktowe w 2023 roku. Szykujemy niespodzianki!

Za nami połowa 2023 roku – w tym czasie zaprezentowaliśmy szereg nowości produktowych, które pojawiły się w ofercie naszych marek. Część z nich trafiła już na półki sklepowe, z kolei inne czekają na swoją premierę. Sprawdź, o czym mowa!

czytaj więcej
DO GÓRY