Wpisz co najmniej 3 litery...

Pozostałe aktualności

Kampania reklamowa marki Bopon – TV+Internet

Kampania reklamowa marki Bopon w TV i Internecie ruszyła...

czytaj więcej

Premiery i nowości produktowe w 2024 roku!

Rok 2024 dopiero się zaczął, a my już możemy Wam zaprezentować szereg nowych i ciekawych produktów. Niektóre z nich możecie już znaleźć w sklepach zarówno stacjonarnych jak i internetowych, innych spodziewajcie się już za chwilę. Przedstawiamy kilka naszych produktów, które na pewno Cię zainteresują.

czytaj więcej

Bros i Bopon partnerami strategicznymi aplikacji Plantis

Bardzo miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z aplikacją Plantis Zielone Pogotowie Plantis aplikacja ogrodnicza.

czytaj więcej

Bros i Bopon przy największych festiwalach muzycznych w Polsce!

Na przełomie maja i czerwca 2023 r. billboardy sponsorskie Bros i Bopon będzie można oglądać przy zwiastunach i transmisjach 60-go Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie!

czytaj więcej

Nowości produktowe w 2023 roku. Szykujemy niespodzianki!

Za nami połowa 2023 roku – w tym czasie zaprezentowaliśmy szereg nowości produktowych, które pojawiły się w ofercie naszych marek. Część z nich trafiła już na półki sklepowe, z kolei inne czekają na swoją premierę. Sprawdź, o czym mowa!

czytaj więcej

Nowa seria nawozów granulowanych z siewnikiem

Stale rozwijamy asortyment naszych marek, dlatego tym razem prezentujemy nowość w katalogu produktowym Bopon. Najbardziej cenione przez klientów nawozy granulowane zyskały nowe opakowanie, które rewolucjonizuje sposób ich aplikacji.

czytaj więcej

LIDER TRENDÓW 2021 – Bros Zielona Moc Spray na krety i nornice

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia otrzymaliśmy nagrodę LIDER TRENDÓW 2021 za produkt Bros Zielona Moc Spray na krety i nornice. Dziękujemy za zaufanie!

czytaj więcej

BUSEM PRZEZ POLSKIE OGRODY – dołączamy do projektu na YouTube

Wspólnie z Panem Tomaszem z bloga "Z Ogrodem Na Ty" odwiedzimy ponad 20 ogrodów w całej Polsce!

czytaj więcej

Rejestracja nowej substancji czynnej. Sukces firmy BROS

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dzięki wieloletnim staraniom firmy Bros, Komisja Europejska zatwierdziła pirofosforan żelaza jako nową substancję czynną niskiego ryzyka.

czytaj więcej
DO GÓRY