Wpisz co najmniej 3 litery...

O nas

Jesteśmy rdzennie polską firmą z wieloletnią tradycją. Możemy się pochwalić tytułem lidera na polskim rynku produktów biobójczych i repelentów*. Z roku na rok umacniamy swoją pozycję również w innych segmentach branży ogrodniczej. Z każdym sezonem poszerzamy swój asortyment o kolejne innowacyjne rozwiązania.

*na podstawie badania firmy Nielsen „Insecticides & repellents” za 2021 rok

Zależy nam na komforcie i wygodzie naszych klientów, dlatego skupiamy się na tym, by nasze preparaty były skuteczne, a ich działanie długotrwałe. Starannie selekcjonujemy wykorzystywane składniki i koncentrujemy się na stosowaniu najnowszych dostępnych technologii. Ogromną wagę przykładamy do ciągłego udoskonalania opakowań, aby umożliwić Państwu wygodne i bezpieczne korzystanie z naszych produktów.

HISTORIA

Firma powstała w 1996 roku i na początku swojej działalności oferowała wyłącznie repelenty i produkty do zwalczania szkodników. Początek lat dwutysięcznych był okresem jej intensywnego rozwoju i powstania aktualnej siedziby firmy BROS. W latach 2007-2008 doszło do istotnego poszerzenia asortymentu firmy, który został wówczas uzupełniony o produkty marek BOPON, HAPPS i MICROBEC. Kolejnym przełomowym momentem był rok 2015, kiedy w ofercie firmy pojawiły się nasiona oraz wpisująca się w aktualne trendy linia produktów BROS Zielona Moc.

Bros poza polską

Produkty marek BROS, BOPON i MICROBEC można spotkać nie tylko w Polsce, ale również na półkach sklepów zagranicznych. Są one obecne na rynkach aż 19 państw, nie tylko w sklepach tradycyjnych, ale również w dużych sieciach handlowych. Oprócz tego firma współpracuje z wieloma zagranicznymi partnerami, produkując asortyment dla ich marek własnych.

Najwyższa jakość

Wiele lat temu wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001 i systematycznie aktualizujemy jego normy. Dodatkowo każdego roku przechodzimy audyty techniczne naszych partnerów biznesowych, w tym dużych sieci handlowych, do których dostarczamy nasze produkty.

Szeroka gama produktów

W naszej ofercie znajduje się ponad 700 produktów z wielu różnych grup asortymentowych związanych z szeroko rozumianą branżą ogrodniczą. Są wśród nich m.in. repelenty, preparaty biobójcze, nawozy i produkty do pielęgnacji zwierząt.

Gwarancja skuteczności

Wysoka skuteczność działania naszych produktów jest dla nas jednym z największych priorytetów. Dlatego poświęcamy dużo czasu i środków na ich badania, które realizujemy we własnym laboratorium i w wyspecjalizowanych firmach zewnętrznych. Ostatecznym potwierdzeniem doskonałej skuteczności naszego asortymentu są opinie i zezwolenia wydawane przez urzędy odpowiedzialne za rejestrację produktów biobójczych i nawozów.

Zapewniamy produkty dla domu i ogrodu

Produkty biobójcze i repelenty

Nasze produkty biobójcze skutecznie eliminują szkodniki w domu i ogrodzie, a repelenty chronią przed niechcianymi ukąszeniami owadów.

Nawozy i środki do pielęgnacji roślin

Tworzymy nawozy i produkty przeznaczone do uprawy oraz pielęgnacji roślin domowych i ogrodowych. Wyróżnia je bogaty i doskonale dobrany skład.

Preparaty do pielęgnacji zwierząt

Opracowujemy produkty zwalczające pchły i kleszcze u zwierząt, a także preparaty odstraszające pasożyty i pielęgnujące sierść pupili.

Produkty do szamb i oczyszczalni ścieków

Nasz asortyment to także produkty dbające o kanalizację sanitarną domu. Specjalna linia przeznaczona jest do szamb oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

DO GÓRY