Wpisz co najmniej 3 litery...

O marce

Wszystko, czego potrzebujesz, aby ochronić siebie i swoje otoczenie przed uciążliwymi szkodnikami. Szeroka gama produktów do zwalczania owadów i innych szkodników w domu i w ogrodzie. Obejmuje również preparaty odstraszające, które zabezpieczają ludzi przed ugryzieniami komarów, kleszczy i meszek oraz środki chroniące rośliny przed chwastami, szkodnikami i chorobami grzybowymi. Produkty marki Bros są obecne na rynku już od ponad 20 lat i cieszą się dużym zaufaniem zarówno klientów w Polsce, jak i za granicą. Są tworzone przez zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy dbają o odpowiednią skuteczność i wygodę stosowania. Większość z nich (wszystkie repelenty i produkty biobójcze) jest dodatkowo badana i zatwierdzana przez państwowy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych i Biobójczych, co jest dodatkową gwarancją ich doskonałej jakości.

Produkty biobójcze

Skutecznie eliminują szkodniki metodami chemicznymi. Pomagają się ich pozbyć zarówno z domu (muszki owocówki, mole, karaluchy, pająki), jak i z ogrodu (komary, mrówki, myszy). Część z nich, oznaczona jako BROS Zielona Moc, bazuje na substancjach aktywnych pochodzenia roślinnego.

Repelenty

Służą do odstraszania uciążliwych szkodników od człowieka (komary, meszki, kleszcze) i z jego otoczenia (krety, psy, koty, kuny). Repelenty do ochrony osobistej występują w różnych formach użytkowych, takich jak spray, płyn czy roll-on.

Produkty łagodzące

Pomagają zmniejszyć dotkliwe skutki ugryzień przez owady oraz poparzeń pokrzywą. Łagodzą uczucie swędzenia, działają chłodząco i kojąco, a dodatkowo pielęgnują skórę.

Środki ochrony roślin

Skutecznie chronią rośliny przed uszkodzeniami przez szkodniki (ślimaki, mszyce, przędziorki, stonka) oraz chorobami grzybowymi. Ponadto pomagają zwalczyć obecne w uprawach chwasty. Alternatywą dla nich są preparaty z linii BROS Naturalnie, które działają w sposób fizyczny, a nie chemiczny.

Pobierz katalog produktów

Pobierz

Produkty

DO GÓRY