pl

Skuteczny sposób na mrówki na tarasie

Skuteczny sposób na mrówki na tarasie

Mrówki – dużo o nich można powiedzieć dobrego, pełnią rolę służb sanitarnych lasów, łąk, a także naszych ogrodów. Problem zaczyna się, gdy mrówki zbliżają się do naszych domów, zasiedlają belki konstrukcyjne lub tworzą gniazda pod kostką brukową, powodując zniszczenia wymagające kosztownych napraw.

O ile więc lubimy mrówki w naturalnym środowisku, to nie powinniśmy dopuścić do ich przesadnego występowania blisko domostwa czy w obszarze małej architektury naszych ogrodów.

Jeśli jednak problem się pojawi, warto działać szybko i skutecznie, co zapewnia użycie naszego preparatu BROS Proszek na mrówki. Można go stosować na tarasach, chodnikach, ścieżkach, podjazdach, przy domach, a nawet we wnętrzach domu – jeśli również tam grasują małe czarne osobniki.  Mrówki przenoszą proszek do gniazda, gdzie preparat zaczyna działać, likwidując całą kolonię.

Można stosować go w formie sypkiej lub po rozpuszczeniu w wodzie.

Kiedy najlepiej stosować proszek, a kiedy lepiej go rozpuścić?

Proszek można stosować w przypadku, gdy widzimy mrówki poruszające się licznie po tej samej ścieżce. Proszek rozpuszczony w wodzie najlepiej stosować bezpośrednio na gniazdo.

Proszek na mrówki występuje w zróżnicowanych objętościowo opakowaniach, które można dobrać w zależności od potrzeb i rozległości występowania problemu.

Co jeśli mrówki wchodzą do domu, a Ty masz zwierzęta domowe? Wtedy niezastąpiony będzie BROS Mrówex - żelowy preparat w specjalnym karmniku.

Polecamy także:

Proszek na mrówki MAX

Mrówkofon

Mrówex

Poznaj inne nasze produkty:

https://bros.pl/pl/bros

 

 

Top
zamknij

UWAGA! Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych oraz przede wszystkim dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb odbiorców. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.